تحقیق ورزشهای مناسب برای صافی کف پا و کمر درد (تربیت بدنی)

دسته بندی تربیت بدنی
فرمت فایل doc
تعداد صفحات 55
حجم فایل 139 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مقدمه :

كمردرد به خودی خود یك بیماری نیست بلكه نشانه بیماری است . پیشرفت آن یعنی اینكه چیزی در جایی دچار مشكل شده است ، اگرچه ممكن است همیشه خیلی واضح نباشد كه آن چیز چیست .

بیشتر ما در بعضی مواقع از كمردرد رنج می بریم . معمولاً این درد ناخوشایند و طاقت‌فرساست اما خیلی جدی نیست . این ناراحتی بعلت بعضی فشارها و یا صدمات در كمر ایجاد می شود كه نبستاً هم به سرعت بهبود می یابد . طرز نشستن یا ایستادن نامناسب ، فشارهای زیاده از حد و مشكلات فرسودگی استخوانها ممكن است حداقل كمی مقصر باشند . 

 

یك مشكل رو به رشد

كمردرد به طور قابل توجهی در بین مردم رایج و شایع است . در هر لحظه در حدود 30 تا 40 درصد از جمعیت دنیا دچار كمردرد می شوند و بین 80 تا 90 درصد از آنها آن را در زمانی در زندگی هایشان تجربه كرده اند . هر دو جنس مرد و زن و همین طور در همه سنین از كودك گرفته تا افراد مسن همه به این درد مبتلا می شوند اما این ناراحتی بیشتر در بین افراد میان‌سال شایع است .

كمردرد به دنبال بعضی از آسیب دیدگیها یا رگ به رگ شدن های ناگهانی ایجاد می شود . 

 

كمر دردLow Back Pain  

تعداد مراجعین شاید بتوان گفت كه كمر درد بعد از سرما خوردگی شایع ترین بیماری در انسان است یا بهتر بگوئیم بیشترین تعداد مراجعین به درمانگاههای روماتولوژی و ارتوپدی را كمردرد تشكیل می دهد. این مورد در همه جای دنیا جزو متداولترین ناراحتیهای انسانی بوده و در ایران هم از بیماریهای شایع و آشنا برای پزشكان است. متأسفانه تشخیص و ارزیابی آن و داروهای تجویز شده در ایران كاملاً غیر منطقی و گاهاً مضر است. 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *